NOYA Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

BİREYSEL DANIŞMANLIK

Noya Psikoloji’de bireysel danışmanlık süreci kişiye özel olarak, konusunda uzman psikologlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bireysel danışmanlık sürecinde güçlükler ele alınabileceği gibi, kendinizde geliştirmek ya da değiştirmek istediğiniz davranışlarınıza dâir pek çok konu ele alınabilir.

Yaşanan her sorun, her durum kendine has özellikler taşımaktadır. Her bireyin kendine özgü ve kendi özel ihtiyaçlarına uygun olarak destek alması gerekmektedir. Destek sürecini bu bilgi ışığında planlayan merkezimizde, her danışana uygun olan ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan terapist ve terapi yönteminin sağlanmasına özen gösterilmektedir.

Yaşanan psikolojik sorunlara tesirli müdahaleler sunan ekibimiz kısa süreli terapi yaklaşımı ile çalışmaktadır. Noya Psikoloji olarak, depresyon, kaygı sorunları, korkular, geçmişte yaşanan olumsuz yaşantılar, uyku sorunları, konsantrasyon güçlüğü, öfke ve sinirlilik hali, özgüven sorunları gibi problemlerle ilgili geniş bir çalışma alanına sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

Bize Katılın