NOYA Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Bize Katılın
...

Meral Kavak

Uzman Klinik Psikolog

Meral Kavak, lisans eğitimini Fâtih Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Ardından Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü bitirerek Uzman Klinik Psikolog olmuştur.

Lisans Eğitimi sırasında bir birçok farklı özel okulda ve Sivil toplum kuruluşunda psikolog olarak görev almıştır. Yüksek Lisans’ın ardından Noya Psikoloji’de Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmaya başlayan Meral Kavak aynı zamanda da Yetim Vakfı’nda faaliyet göstermektedir.

Meral Kavak 2019 yılında İngiltere Muntada Aid, Uluslararası Doktorlar Birliği ve Yetim Vakfı ortaklığında yürütülen “Zeytindalı Projesi” kapsamında Suriye’li çocuklar ve annelerine psikoterapi ve psiko-sosyal destek ekibinde bulunan uzman psikologlardan bir tanesidir. İngilizce, Almanca ve Türkçe bilen Uzman Klinik Psikolog Meral Kavak bu dillerde de hizmet vermektedir.

Esma Mısıroğlu

Uzman Klinik Psikolog

Esma Mısıroğlu, lisans eğitimini Hollanda’daki Utrecht Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Ardından yine Utrecht Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü yazdığı ”The Influence of Negative and Positive Parenting on Children’s Behavior in Dutchh an non-Dutch families, and the Influence of Children’s of the child in Dutch an non-Dutch families” konulu tez çalışması ile bitirerek Klinik Psikolog olmuştur.

Lisans Eğitimi sırasında Utrecht Üniversitesi “Hareket ve Dil” araştırma proje asistanı olarak görev almıştır. 2011 - 2013 yıllarında “The Incredible Years” (Zor Zamanlarda Ebeveynlik) ve “School2Work” araştırma proje asistanı ve eğitmeni olarak görev almıştır. 2013 - 2014 yıllarında Amsterdam Üniversitesi araştırma asistanı olarak görev almış olan Uzman Klinik (Çocuk ve Ergen) Psikolog Esma Mısıroğlu, 2014 yılında İstanbul’a yerleşerek burada birçok özel okulda uzman psikolog olarak görev almıştır.

Esma Mısıroğlu halen bir Özel okulda uzman psikolog olarak çalışmaktadır aynı zamanda da kurucusu olduğu Noya Psikoloji “Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi”nin uzman psikoloğudur. Felemenkçe, İngilizce, Almanca ve Türkçe bilen Uzman Klinik Psikolog Esma Mısıroğlu bu dillerde de hizmet vermektedir.

...
...

Büşra Yazıcı

Uzman Gelişim Psikoloğu

Büşra Yazıcı, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Ardından Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikoloji yüksek lisans bölümünü yazdığı ”Narrative terapi temelli grupla psikolojik danışma programının ergenlerin psikolojik dayanıklılıklarına etkisi” konulu tez çalışması ile bitirerek Uzman Gelişim Psikoloğu olmuştur.

Büşra Yazıcı, Yetim Vakfı’nda Suriyeli mültecilerle ve yetim çocuklarla çalışmakta ve ayrıca başka sivil toplum kuruluşlarında Madde Bağımlılığı önleme, Travma müdahale ve bağlanma gibi konularda çalışmalar yapmaktadır. Büşra Yazıcı birçok özel okulda uzman gelişim psikoloğu olarak görev almıştır.

Arapça, Türkçe ve İngilizce bilen Uzman Gelişim Psikoloğu Büşra Yazıcı bu dillerde de hizmet vermektedir.

Hatice Kübra Bektaş

Psikolog

Hatice Kübra Bektaş, lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Üniversite eğitimi süresince birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü çalışmalara katılmıştır. Daha sonra çocuk psikolojisi ve gelişimi alanında eğitimlerine ve çalışmalarına devam etmiştir.

Mezun olduktan sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ve İstanbul Kalkınma Ajansı’na bağlı projelerde koordinatör olarak görev almış, bu projeler ile Üsküdar ve Eyüp bölgesinde risk altındaki çocuklara eğitim ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermiştir.

Hatice Kübra Bektaş, bir özel okulda eğitim koordinatörü ve psikolojik danışman olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Noya Psikoloji bünyesinden faaliyet gösteren psikologlarımızdan biridir. İngilizce ve Türkçe bilen Psikolog Hatice Kübra Bektaş bu dillerde de hizmet vermektedir.

...
...

Sümeyra Özdemir

Uzman Klinik Psikolog

Sümeyra Özdemir, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tam burslu olarak tamamlamıştır. Ardından İstanbul Medipol Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans bölümünü bitirerek Uzman Klinik Psikolog olmuştur.

Lisans eğitimi sırasında birçok farklı sivil toplum kuruluşunda, gençlik merkezlerinde gönüllü çalışmalar yapmıştır. Üniversitede psikolog olarak görev alan Sümeyra Özdemir şu anda akademide çalışmalarına devam etmektedir. Yüksek Lisansın ardından Fatih Sultan Mehmed Vakıf Üniversitesi’nde Öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve Noya Psikoloji’de Uzman Klinik Psikolog olarak terapi uygulamaktadır.

Ruh Sağlığında Aktif Kadınlar Derneği ve Yeryüzü Doktorları gibi ülkemizin önde gelen Sivil toplum hareketlerinde ulusal ve uluslararası projelere imza atmış olan Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Özdemir Avrupa Aile Terapileri Enstitüsü (EFTA) onaylı çift ve aile terapistidir. Noya Psikoloji bünyesinde Çift ve Aile Terapisti olarak faaliyet gösteren Uzman Klinik Psikolog Sümeyra Özdemir İngilizce ve Türkçe bilmekte ve bu dillerde de hizmet vermektedir.